خرید کتاب های رابرت کیوساکی


نام فارسی نویسنده:

رابرت کیوساکی


نام انگلیسی نویسنده:

Robert Toru Kiyosaki


سال تولد به تاریخ هجری شمسی:

1326


سال تولد به تاریخ میلادی:

1947  معرفی نویسنده رابرت کیوساکی

تاریخچه زندگی رابرت کیوساکی
رابرت تورو کیوساکی که نام او در زبان انگلیسی بصورت Robert Toru Kiyosaki نوشته می شود در تاریخ 1947 میلادی برابر با سال 1326 هجری شمسی در هاوایی متولد شده است.  به گفته خودش او چهارمین نسل از یک خانواده دورگه ژاپنی-آمریکایی است.

رابرت کیوساکی کیست
رابرت کیوساکی یکی از نویسنده ها،تاجر،سرمایه گذار املاک و معلم آموزش ثروت و سرمایه گذاری می باشد رابرت کیوساکی هنگامی که بچه بود پدری فقیر داشت که معلم بود رابرت کیوساکی وقتی که در سنین پایین جوانی بود همیشه در فکر این بود که چرا بعضی از دوستانش ثروتمند هستند و چگونه می تواند ثروتمند باشد تا اینکه پدر معلمش به او می گوید برای ثروتمند شدن باید با پدر دوستش که در کتاب هایش او را پدر پولدار می نامد صحببت کند و او را آموزش دهد تا بتوانند او هم یک ثروتمند باشد.

از همین‌رو رابرت کیوساکی در کودکی پیش  پدر دوستش می رود و از او درخواست می کند که آموزش ثروتمند شدن را به او بدهد با استفاده از تجربه ها و ترفند هایی که پدر پولدار یا پدر ثروتمندش در اختیار او قرار می‌دهد در آینده به ثروت‌های قابل توجهی می رسد.

در کتابهای رابرت کیوساکی همیشه نام دو پدر آمده است که پدر اصلی او یک معلم است که در سن کهنسالی با فقر از دنیا می رود و پدر دوم او که او را پدر پولدار می نامد پدر دوستش می باشد که وقتی که در کهنسالی از دنیا می‌رود با ثروت بسیار زیادی که برای بچه هایش می گذارد از دنیا می رود.

 این همین رو رابرت کیوساکی تصمیم می‌گیرد با استفاده از آموزه هایی که از پدر پولدار ش یاد میگیرد ثروت مند شود این تصمیم را به گونه ای جدی می‌گیرد که در سن میانسالی به ثروتهای بسیار زیادی می‌رسد و خود را بازنشسته می کند آنقدر پولدار میشود که دیگر نیازی به کار کردن نباشد.

رابرت کیوساکی برای اینکه به دیگران هم آموزش دهد تا در فقر زندگی نکنند و فقیر باشند می توانند پولدار شوند و آموزش پولدار شدن را به آنها یاد دهد شروع می‌کند تا در ابتدا از طریق آموزشگاه ها و شرکت های آموزشی که خود و زنش راه اندازی می کنند به آموزش دادن دیگران بپردازد.

 پس از این کار یک بازی به نام بازی گردش مالی هم اختراع و ثبت می‌کند که یک بازی بسیار جالب و خوب برای کسانی است که میخواهند یاد بگیرند چگونه در زندگی روزمره با مسائل و مشکلات مالی دست و پنجه نرم كنند.

اولین کتاب رابرت کیوساکی
پس از این که رابرت کیوساکی تصمیم می‌گیرد آموزش‌هایی که از طریق پدر پولدار و تجربه های شخصی خود یاد گرفته است اولین کتاب خود را با عنوان پدر پولدار و بهتر بی پول روانی بازار می کند و این کتاب او جزو پرفروش ترین کتاب های کسب ثروت و اقتصاد تبدیل می‌شود که البته ناگفته نماند که در ابتدای کار هیچ کس حاضر نبود کتاب او را به عنوان یک کتاب اقتصادی و کسب ثروت چاپ کند و مجبور می شود که کتاب خود را تحت انتشارات خود روانه بازار کند

معرفی برخی از کتاب های رابرت کیوساکی
امروزه کتاب های زیادی از رابرت کیوساکی توسط مترجمان ایرانی به زبان فارسی ترجمه شده است که برخی از آنها عبارتند از:
کتاب پدر پولدار کتاب پدر فقیر
دانشکده کسب و کار
چرا ثروتمندان دست به خاک می‌زنند طلا می‌شود؟
نوجوان پولدار
فرصتی دوباره
هشت تان را از کروه نه‌تان درآورید
رازهای ناگفته مالیات
چگونه اولین دارایی واقعی خود را بخرید
برنامه‌ریزی برای پول
اهداف و انتخاب‌ها
چشم‌انداز بازنشستگی
زندگی خود را پیش از صبحانه تغییر دهید
چهار راه پول‌سازی
پیشگویی پدر پولدار
خودتان را اخراج کنید
جوان و پولدار بازنشسته شوید
۱۱۰ راز رابرت کیوساکی برای موفقیت
بازی ثروت


 لیست کتاب های رابرت کیوساکی

  خرید کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید اثر رابرت کیوساکی با تخفیف بالا حدود 70 درصد تخفیف چاپ های قدیم نو و دست دوم ارسال فوری به تهران و شهرستان ها
 برچسب ها: موفقیت مالی و اجتماعی،موفقیت در کسب و کار،موفقیت،کسب ثروت،پولدار شدن،پول،امورمالی شخصی
 نویسندگان: رابرت کیوساکی

معرفی سایر نویسندگان