خرید کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید


کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید
کتاب کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید

نام فارسی کتاب:

کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید


نام انگلیسی کتاب:

Rich dad’s increase your financial IQ : get smarter with your money‭, 2008


نویسنده ها:

خلاصه:

خرید کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید اثر رابرت کیوساکی با تخفیف بالا حدود 70 درصد تخفیف چاپ های قدیم نو و دست دوم ارسال فوری به تهران و شهرستان ها  معرفی کتاب کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید

کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید
کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید توسط نویسنده‌ای به نام رابرت کیوساکی نوشته شده است و امروزه آن را مترجمان ایرانی به زبان فارسی ترجمه کرده اند. رابرت کیوساکی یک نویسنده سرمایه گذار و مربی آموزش سرمایه گذاری می باشد این کتاب یکی از کتاب های سری پدر پولدار و پدر فقیر می باشد که توسط این نویسنده به منظور تکمیل آموزش های قبلی و کتاب‌های قبلی نوشته شده است.

نام های دیگر کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید
از آنجا که کتاب های ترجمه برای این کتاب زیاد است این کتاب با عنوان های دیگری در زبان فارسی ترجمه شده است که برخی از آنها عبارتند از کتاب افزایش ضریب هوش مالی،کتاب با هوش تر شوید تا ثروتمند تر شوید،چگونه هوش مالی خود را تقويت كنيد، دانش مالی خود را افزایش دهید، هوش مالی خود را افزایش دهید : با پول خود باهوش‌تر شوید،هوش مالی خود را افزایش دهید به همراه پول خود باهوش‌تر شوید، هوش مالی یک میلیادر را داشته باشید‮‬‬‏‫/ شاهکاری از رابرت کیوساکی، هوش مالی خود را افزایش دهید! دثروت محصول ظرفیت تفکر انساناست ، هوش مالی خود را افزایش دهید : باهوش‌تر شوید تا ثروتمندتر شوید، ضریب هوش مالی‌تان را بالا ببرید،  کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید. این کتاب توسط انتشارات زیادی ترجمه شده است و ممکن است عنوان های آن متفاوت باشد.

موضوعات کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید
کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید با موضوعات تجارت تجارت شخصی آموزش سرمایه گذاری و غیره می باشد.

کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید در مورد چه چیزی است
کتاب افزایش هوش مالی یا هوش مالی خود را افزایش دهید که توسط نویسنده معروف رابرت کیوساکی نوشته شده است یک کتاب درباره این است که با پول و سرمایه خود بتوانید باهوش تر عمل کنید و این است که بدانید چگونه با افزایش هوش مالی خود بتوانید پول بیشتری را به دست آورید.

در مقدمه این کتاب آمده است که هر شخص همان طور که به هوش های مختلفی نیاز دارد به هوش مالی هم نیاز دارد و هوش مالی هم یکی از انواع هوش ها است که انسان همه روزه باید با آن آشنایی داشته باشد خیلی از افراد وجود دارند که هوش های زیادی دارند ولی در هوش مالی ضعیف هستند.

برای مثال خیلی از افراد هستند که در درسهای دانشگاه و مدرسه هوش بسیار زیادی دارند ولی هنگامی که پایه کسب و کار به میان می آید هوش مالی پایینی دارند. از این رو در کتاب هوش مالی یا هوش مالی خود را افزایش دهید به شما آموزش میدهد چگونه هوش مالی خود را افزایش دهید.

در کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید یا کتاب افزایش هوش مالی در ابتدا به بیان تعریف هوش مالی می پردازد و سپس در فصل های بعدی ذراع به هوش مالی را به شما آموزش می دهد و در فصل های دیگر به صورت جزئی تر و مختصر انواع ضریب هوش مالی را به شما یاد می دهد طبق گفته رابرت کیوساکی در کتاب  افزایش هوش مالی در مورد ۵ ضریب هوش مالی سخن گفته می‌شود که بخش های اصلی این کتاب را به صورت کامل در بر خواهد گرفت و طبق مثال ها و داستان های بسیار جالب و هیجان انگیزی که آنها را به صورت داستان وار توضیح می دهد به شما یاد می دهد که چگونه هوش مالی خود را افزایش دهید.

طبق گفته رابرت کیوساکی برای اینکه یک فرد بتواند در کسب و کار و کسب درآمد و پول به ثروت بالایی برسد و بتواند هنگام سرمایه گذاری هوشمندانه عمل کند باید با ۵ ضریب هوش مالی آشنا شود که این ۵ سری به هوش مالی عبارتند از یک، بیشتر پول درآوردن, دو: محافظت از پول خود ، سه بودجه‌بندی پول خود، ۴: ایجاد اهرم برای پول خود ، :۵ ارتقا و افزایش اطلاعات مالی می‌باشد.

کتاب های رابرت کیوساکی از آنجا که به همراه داستانها و قاطی شدن با زندگی شخصی رابرت کیوساکی همراه است و از جمله آنها را به زبان ساده بیان گردیده است و با مثال هایی در مورد زندگی امروزه میباشد کتاب های بسیار جالب و خواندنی می باشند که می توانید آنها را در کتابخانه خود داشته باشید و چندین بار هر کتاب را مطالعه کنیم تا به صورت کامل مفاهیم و مدال به آن وارد زندگی شما شودمعرفی سایر فروشگاه های کتاب