خرید کتاب های کارآفرینی

خرید کتاب های کارآفرینی با تخفیف بالا در حدود 70 درصد تخفیف ارسال فوری به سراسر کشور با پست پیشتاز تهران و شهرستان ها بیش از هزار عنوان کتاب کارآفرینی


معرفی کتاب های کارآفرینی

هیچ موردی وجود ندارد

معرفی کتابفروشی های فروش کتاب های کارآفرینی

 تلفن: 09130399751
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت کتاب خاص دیده ام و کد «فروشگاه-7» را اعلام کنید»
 سایت کتاب خاص،یک سایت تبلیغات تخصصی کتابفروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید یا فروش شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
 تلفن: 09194544003
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت کتاب خاص دیده ام و کد «فروشگاه-5» را اعلام کنید»
 سایت کتاب خاص،یک سایت تبلیغات تخصصی کتابفروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید یا فروش شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09121467022
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت کتاب خاص دیده ام و کد «فروشگاه-3» را اعلام کنید»
 سایت کتاب خاص،یک سایت تبلیغات تخصصی کتابفروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید یا فروش شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران

اگر شما هم یک فروشگاه کتاب دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت کتاب خاص ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

خرید و فروش کتاب های کارآفرینی
کتابهای کارآفرینی کتاب‌هایی هستند که به شما تجربه های لازم را جهت کارآفرین شدند می دهند همچنین کتاب‌های کارآفرینی به شما این امکان را می دهند تا اگر کارآفرین هستید یا تازه وارد دنیای کارآفرینی شده اید با استفاده از تجربه هایی که دیگران داشته اند خیلی خوب تر بتوانید رشد و پیشرفت داشته باشید.

 کتاب های کارآفرینی توسط نویسنده هایی نوشته می‌شود که بیشتر خود آن‌ها کار آفرین بوده اند کارآفرین ها برای کشور ها و دنیا می توانند کارهای جدیدی را راه اندازی کنند و افراد بسیار زیادی را دارای شغل کنند.

کارآفرینان خیلی از مشکلات را حل میکنند   و خیلی از افرادی که بیکار هستند را مشغول به کار می کنند امروزه کارآفرینان زیادی در سطح دنیا وجود دارد ولی کارآفرین های خوب خیلی کم است اگر می خواهیم شما هم یک کارآفرین بسیار خوب و عالی شوید حتماً کتابهای سری کارآفرینی را مطالعه کنید.

 این کتاب های کارآفرینی به شما کمک می کنند تا تجربه های بدی که دیگر کارآفرینان داشته‌اند را تکرار نکنید امروزه خیلی از کارآفرین های وجود دارند که کارآفرینی را شروع می کنند و شروع به توسعه دادن یک ایده می‌کنند ولی بر اثر یک سری از مشکلات و حوادث کار خود را رها می‌کنند کتاب های کارآفرینی به شما کمک می کنند تا به راحتی در حرفه خود پیشرفت کنید و در هنگامی که با مشکلات و موانع روبرو شدید کار خود را رها نکنید و بتوانید در زمان های بحران به آسانی کسب و کار خود را مدیریت کنید.

خرید کتاب کارآفرینی با ۷۰ درصد تخفیف
کتاب فروشی های زیادی وجود دارد که می‌تواند انواع کتاب های کارآفرینی و مدیریت کسب و کار را با قیمت بسیار پایین و ارزان و با تخفیف های بالا در حدود ۲۰ الی ۷۰ درصد تخفیف در اختیار شما قرار دهند در لیست بالا میتوانید ولی از کتابفروشی‌های را مشاهده نمایید که با تخفیف بالا می‌توانند انواع کتاب کارآفرینی را برای شما ارسال کنند

خرید کتاب کارآفرینی نو و دست دوم
یکی از کارهایی که امروزه کتابخانه ها با آن مواجه هستند خرید و فروش کتابهای کارآفرینی نو و دست دوم می باشد و حتی گاهی اوقات خیلی از افراد کتابهای چاپ قدیم را خریداری می‌کنند تا بتوانند آنها را با قیمت بسیار کمتر خرید کنند. فروشندگان وجود دارد که می‌توانند انواع کتاب را با قیمت پایین تر از بازار به صورت نو و دست دوم به فروش برسانند.


خرید کتاب کارآفرینی در شهرها
اگر در شهر تهران اصفهان شیراز مشهد تبریز کرج و غیره زندگی می کنید در لیست بالا می توانید خیلی از کتابفروشی هایی را پیدا کنید که در شهرهای دلخواه شما به کار خرید و فروش کتاب می‌پردازند در پایین نام هر یک از کتابفروشی ها شماره تلفن نام استان و شهر آن قرار دارد