نمونه متن تبلیغ کتاب

خلاصه
1400/11/08

در این مقاله می خواهیم چندین نمونه تبلیغ جهت خرید و فروش «کتاب» را مثال بزنیم تا از آنها بتوانید استفاده لازم را داشته باشید. از این نمونه متن تبلیغات کتاب می توانید در سایت هنمونه متن تبلیغ کتاب
در این مقاله می خواهیم چندین نمونه تبلیغ  جهت خرید و فروش «کتاب» را مثال بزنیم تا از آنها بتوانید استفاده لازم را داشته باشید. از این نمونه متن تبلیغات کتاب می توانید در سایت های ثبت آگهی کتاب و سایر سایت هایی که می توانید در آن ها تبلیغات کتاب را درج کنید استفاده کنید همچنین شما می توانید از این نمونه متن تبلیغات کتاب در پیج های شبکه های اجتماعی مانند پیج های اینستاگرام کانالهای پیام رسان مانند کانال های تلگرام و واتساپ با کمی تغییر استفاده کنید.

همچنین در پایان این مقاله به شما چندین سایت تبلیغات کتاب و سایت هایی که می توانید به صورت تخصصی درون آنها انواع تبلیغات کتاب را درج کنید معرفی می کنیم.

نمونه تبلیغ کتاب
مثال یک:
فروش فوق العاده کتاب
فروش فوق العاده کتاب با قیمت ارزان و کمترین قیمت ممکن. جهت سفارش انواع کتاب  با شماره تلفن های ... تماس حاصل فرمایید.


مثال دو:
اجرا و فروش انواع کتاب در شهر ...
فروش انواع کتاب از جمله کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان  زیر قیمت بازار ارزان با بهترین کیفیت و قیمت عالی. تلفن پذیرش سفارش: ....


مثال سه:
پخش کتاب (نام برند شما) در ...
پخش کتاب از جمله انواع  کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان در تهران و شهرستان ها با قیمت کف بازار. تلفن سفارش ...


مثال چهار:
فروش کتاب مستقیم و بی واسطه
 فروش کتاب بصورت مستقیم و بدون واسطه بصورت ‌کلی و جزئی. تلفن مشاوره و سفارش ... با خرید انواع کتاب بصورت مستقیم و بدون واسطه سودهای بالایی را هنگام فروش کسب کنید.مثال پنجم:
خرید و فروش کتاب زیرقیمت
فروش انواع کتاب از جمله انواع کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان و غیره با کمترین قیمت ارسال فوری به سراسر کشور. جهت سفارش با ما در تماس باشید. تلفن: ....


مثال ششم:
کتاب ... (نام کسب و کار خود)
در صورت نیاز به  کتاب  یا  انواع کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان کافی است با ما تماس بگیرید. تلفن.... (پاسخگویی بصورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل)


مثال هفتم:
فروش کتاب مستقیم از تولیدی
خرید و فروش کتاب کلی و جزیی با قیمت مناسب و رقابتی ویژه همکاران کتاب با قیمت همکار. تلفن ....

مثال هشتم:
فروش کتاب با قیمت همکار
جهت سفارش کتاب بصورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت همکار با ما در تماس باشید. تلفن سفارش .... جهت مشاوره خرید با استعلام قیمت انواع کتاب را با ما در تماس باشید. پاسخگویی بصورت 7 روز هفته.


مثال نهم:
کتاب بدون واسطه مستقیم از کارخانه
جهت سفارش کتاب و خرید بصورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید کننده با ما تماس بگیرید. تلفن سفارش ...

مثال دهم:
سفارش کتاب با قیمت کف بازار
جهت سفارش انواع کتاب از جمله کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان و غیره فقط کافی است یک تماس بگیرید. تلفن سفارش ...


معرفی سایت ثبت تبلیغ کتاب
همانطور که در بالا گفتیم در این قسمت می خواهیم چندین سایت را جهت ثبت آگهی فروش کتاب یا کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان به شما معرفی کنیم این سایت ها عبارتند از:


یک: سایت کتاب خاص
سایت کتاب خاص به نشانی www.KetabKhas.ir  یک سایت خیلی خوب جهت ثبت آگهی کتاب و  کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان می باشد در این سایت می توانید آگهی های تبلیغاتی خود را به آسانی ثبت کنید و درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار و ثبت آگهی کتاب از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید و سپس مراحل خواسته شده را تکمیل نمایید. سایت کتاب خاص یک سایت تخصصی جهت خرید و فروش  کتاب و کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان است. اگر به دنبال سایت بازار فروش  کتاب و کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان  هستید سایت کتاب خاص یک بازار بزرگ خرید و فروش و معامله کتاب خاص می باشد.

 در این سایت کلیه کارهای فروش کتاب خاص  توسط سایت نوشته می شود. توجه کنید در این سایت طرح های تبلیغاتی وجود دارد که آگهی شما را بهتر نشان می دهد. حتما از این طرح های استفاده کنید چون بسیار تاثیر گذار است. یکی از مزیت های سایت کتاب خاص این است که آگهی شما در یک سایت تخصصی تبلیغات کتاب درج خواهد شد. مزیت دیگر سایت کتاب خاص این است که آگهی شما بصورت نامحدود و بدون محدودیت زمانی ثبت می شود. یکی از امتیازات دیگر ثبت آگهی کتاب در این سایت این است که متن آگهی کتاب بصورت خودکار توسط کارشناسان سایت نوشته می شود و نیازی نیست روی متن آگهی خود تمرکز کنید. همچنین این سایت مزایای زیاد دیگری دارد که در مقالات بعدی می توانید مشاهده کنید. پیشنهاد ما این است که همین حالا شروع نموده و خودتان را در سایت کتاب خاص معرفی کنید.


دیگر سایت های درج تبلیغات کتاب
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات کتاب را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین به نشانی NetMoj.ir، سایت موج آگهی به نشانی MojAgahi.ir، سایت آبشار آگهی به نشانی AbsharAgahi.ir، سایت آسمان تبلیغ به نشانی AsemanTabligh.ir، سایت نت پسند به نشانی NetPasand.ir و غیره اشاره نمود.


این مطالب برای چه کسانی مناسب است؟
این مطلب برای افرادی مناسب است که به دنبال نمونه متن تبلیغ کتاب، نمونه آگهی تبلیغاتی کتاب، نمونه تبلیغ کتاب، متن آگهی کتاب، متن تبلیغات اینترنتی کتاب، نمونه متن استوری فروش کتاب برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، نمونه تبلیغات کتاب، تبلیغ برای کتاب و کتاب نو،کتاب دست دوم،کتاب روانشناسی،کتاب موفقیت،کتاب کنکوری و کمک آموزشی،کتاب علمی،کتاب پزشکی،کتاب زبان خارجه، کتاب زندگی نامه،کتاب رمان  ، تبلیغ برای کتاب ، تبلیغ فروش کتاب ، تبلیغ کارخانه های تولید کتاب  و غیره می گردند. همچنین برای افرادی مناسب است که به دنبال سایت تبلیغات تخصصی کتاب  و غیره می باشند.

بهترین کتاب فروشی ها به ترتیب ستاره در سایت کتاب خاص
مرکز پخش کتاب
تهران
فروشگاه کتاب
همدان
09223994919
فروشگاه
حامد ضمیری دیندار
کاشمر
09157994585
فروشگاه
بوک لند
شهرکرد
09900664361
فروشگاه کتاب
پخش کتاب اصفهان
اصفهان
09130399751
فروشگاه
انتشارات براق
قم
09195913495


اگر شما هم کتاب فروشی دارید یا فروشنده کتاب هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «کتاب خاص» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن کتاب فروشی ها به ترتیب ستاره در سایت کتاب خاص
09127013418 (تهران)
09223994919 (همدان)
09157994585 (کاشمر )
09900664361 (شهرکرد)
09130399751 (اصفهان)
09195913495 (قم)
09128972600 (تهران)
09121467022 (تهران)
09124880317 (تهران)