کتاب برتری خفیف


نام فارسی کتاب:

برتری خفیف


نام انگلیسی کتاب:

The Slight Edge: Turning Simple Disciplines Into Massive Success


نویسنده ها:

خلاصه:

این کتاب برای کسانی است که می خواهند اهداف خود را طی یک برنامه زمانی مناسب انجام دهند. همچنین این کتاب برای افرادی مناسب است که در به پایان رساندن تصمیماتی که میگیرند مشکل دارند. اگر دوستدارید یاد بگیرید چطور وقتی تصمیمی میگیرد تا آخر آن را دنبال کنید حتما این کتاب را مطالعه کنید. این کتاب به شما کمک می کند تصمیم های خود را عملی کنید. علاوه بر این به شما نشان می دهد که چگونه با انجام بخشی از کارها بصورت مستمر در چندین سال به موفقیت برسید.  معرفی کتاب برتری خفیف

معرفی کتاب برتری خفیف
کتاب برتری خفیف یکی از کتاب‌های سری موفقیت می باشد در این کتاب به شما یاد داده می شود تا با استفاده از یک سری عادات و عملهای کوچک ولی پایه دان بتوانید به موفقیت های بسیار بزرگی دست یابید. در این کتاب که با داستانهای بسیار جالب و کوچک به شما سیستم پیشرفت و موفقیت را با استفاده از انجام کارها به صورت مستمر و همیشگی یاد می دهد.

برای مثال این کتاب به شما می گوید اگر بخواهید همانند یک بدنساز یک بدن عالی داشته باشید باید با خودتان توافق کنید که هر روز به یک اندازه ای که مشخص شده است ورزش کنید و این کار را تا زمانی که نیاز است دنبال کنید خیلی از افراد وجود دارند که وقتی دوست دارن یک کاری را انجام دهند در ابتدا خیلی اگه جانی می شوند و می خواهند سریع به آن کار دست یابند برای همین تمام برنامه ها را در یک روز یا هفته اول یا حتی ماه اول انجام می‌دهند و سپس هدفی که می‌خواهند به آن برسند را فراموش می کنند کتاب برتری خفیف به شما یاد می دهد که چطور با کارهای کوچک و ساده که همیشه انجام شوند بتوانید در هر کاری و هر تصمیم و هدفی موفق شوید.

امروزه افراد زیادی وجود دارند که هر روز تصمیم می گیرند وزن خودشان را کم کنند در مورد ۱ تخصص خود چیز جدیدی یاد بگیرند و خیلی از کارهای دیگر ولی پس از مدتی دچار مشکل می شوند این کارها را انجام نمی‌دهند این کتاب با روش های ساده ای که در اختیار شما قرار می دهد به شما کمک می کنند بتوانید تصمیم هایی که می گیرید را همیشه انجام دهید و در کارهای خود موفق شویم و هدف خود را نهایی کنید.

اگر از افرادی هستید که کتابهای سری موفقیت را مطالعه می کنند و انواع کتاب های موفقیت را می خوانند این کتاب به شما توصیه می شود امروزه این کتاب توسط خیلی از نویسندگان معروف کتاب ها و افراد موفق پیشنهاد می شود.

اگر در عمل به کارها ضعیف هستند و وقتی تصمیم به کاری می گیرید ولی نمی توانید تا انتها آن را دنبال کنید و به دنبال یک کتاب فوق العاده مفید و اثرگذار میگردید حتماً کتاب برتری خفیف را خریداری نموده و آن را چندین بار مطالعه نمایید.


خرید کتاب برتری خفیف
در قسمت پایین و قسمت فروشندگان کتاب برتری خفیف می توانید اسامی خیلی از فروشنده ها و فروشگاه های کتاب که می‌توانند با قیمت رقابتی این کتاب را با تخفیف بالا بین ۲۰ تا ۷۰ درصد تخفیف در اختیار شما قرار دهند را مشاهده نمایید همچنین جهت خرید ارزان کتاب برتری خفیف می توانید درخواست خرید خود را در سایت ثبت نموده تا فروشندگان کتاب با بیشترین تخفیف به شما اعلام آمادگی نمایند.

 

 معرفی سایر فروشگاه های کتاب